tel. 606 966 457 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

IZIS Video-Studio PROFESSIONAL 

Jak pracujemy

Tak aby nasi klienci byli  zadowoleni i usatysfakcjonowani – to nadrzędny cel działań naszej firmy. Aby to osiągnąć jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się spełniać stawiane nam wymagania. Każde zlecenie poprzedzamy obszernym wywiadem z klientem aby zaspokoić jego nawet najbardziej wyszukane pomysły, wizje.

Filmowanie i fotografię wykonujemy w sposób profesjonalny i dyskretny aby w żaden sposób nie zakłócać przebiegu uroczystości, wydarzenia. W zależności od rodzaju zlecenia zapis video realizowany jest w sposób umożliwiający montaż reportażowy, dynamiczny, dokumentalny lub inny, zawsze mając na uwadze by gotowy materiał miał charakter profesjonalnej produkcji. Ujęcia są zróżnicowane a jeżeli wymaga tego produkt także dynamiczne. Posiadamy wydane przez Kurię zezwolenia na wideofilmowanie i fotografię podczas mszy św.

SPRZĘT
Zadbaliśmy aby sprzęt którym będziemy utrwalać chwile z Państwa życia był w pełni profesjonalny. Przy produkcji wideo nawet duże umiejętności i zaangażowanie nie wystarczą do stworzenia doskonałej jakości filmów bez odpowiedniego zaplecza sprzętowego

Sprzęt Wideo: Korzystamy z 3-przetwornikowej kamer SONY AX2000, zapewniających jakość obrazu HD. Jasne obiektywy pozwalają na zapis doskonałej jakości filmu w trudnych warunkach oświetleniowych. Gdzie to tylko możliwe plan filmowy doświetlamy oświetleniem stacjonarnym i przenośnym. Korzystamy z tripodów, statywów naramiennych, stabilizatora obrazu. Wykorzystujemy także dodatkowe mikrofony w celu lepszej rejestratory audio.

MONTAŻ i OBRÓBKA CYFROWA
Jest to najbardziej pracochłonny element naszej pracy, wymagający niezwykłej znajomości oprogramowania i możliwości sprzętu, które w połączeniu pozwalają na produkcję wysokiej klasy filmów. Jesteśmy również otwarci i staramy się namawiać swoich klientów na własne pomysły i sugestie odnośnie produkcji, ponieważ każdy klient jest dla nas wyjątkowy.